Want create site? With Free visual composer you can do it easy.

 

آسانسور خودرو

آسانسور در معنای بالابر یا آسان بر است. اتاقک نسبتا کوچک و متحرکی که با آن از طبقه ای به طبقات دیگر می روند. آسانسور حمل و نقل عمودی است که حرکت مردم و کالا را بین طبقات ساده می کند. البته در آسانسور خودرو این حمل و نقل بصورت افقی هم اتفاق می افتد . گاهی برای جابجای ماشین ها در پارکینگ های مکانیزه لازم است که از آسانسور خودرو استفاده شود.

در جوامع امروزی که خانه های فرسوده تبدیل به آپارتمان می شوند، نبود جای پارک مناسب و شلوغی خیابانها نیاز به پارکینگ های طبقاتی و آسانسورهای خودرو به شدن احساس می شود. سازندگان آپارتمان‌ها به منظور تامین هر چه بیشتر فضای پارکینگ، تمایل به افزایش تعداد طبقات در فضای زیرین ساختمان‌ ها دارند. اما با توجه به این که اکثر آپارتمان‌‌های متداول در زمین‌هایی با متراژ بین 300 تا 500 متر بنا می‌شوند لذا استفاده از آسانسور خودرو توصیه می گردد.

آسانسور خودرو از لحاظ ارتفاع محدودیت ندارد ولی بهتر است تا ارتفاع سه طبقه از سیستم هیدرولیک و بالاتر از آن از سیستم کششی استفاده گردد.

آسانسور های خودرو ما از تکنولوژی کنترل با ولتاژها و فرکانس های مختلف استفاده می کند و از این طریق از تولید سرو صدا و ناهمگونی کابین که براثر اضافه بار ناشی از نیروی ناهموار اعمال شده بر سیستم کششی بوجود می اید، جلوگیری به عمل می آورد. ما به بهینه سازی امکانات این نوع از آسانسور ها به بهترین شکل پرداخته ایم. این آسانسور ها به صورت کاربردی در پارکینگ ها، تعمیرگاه ها، گاراژ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ های‌ زیر زمین و غیره مورد استفاده قرار می گیرد. آسانسور های خودرو بدون موتور خانه به تازگی توسط شرکت ارائه شده است.

این آسانسور مزایای تکنولوژی درایو را در کنار یکدیگر دارد. مزیت مهم این آسانسور ها «امنیت، ایستایی، به صرفه از لحاظ اقتصادی و بهینه در مصرف انرژی» می باشد.

 

 

 

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.