Want create site? With Free visual composer you can do it easy.

 

آسانسور خدماتی

این نوع از آسانسورها دارای حجم و ظرفیت محدود جهت جابه جایی اقلام در بین طبقات استفاده میگردد . اقلام مورد نیاز در این گونه آسانسورها به وسیله سینی یا ترولی داخل آسانسور قرار میگیرند و با قابلیت کنترل و انتخاب طبقات از بیرون بدون نیاز به وجود فرد داخل آسانسور به طبقه مورد نظر ارسال میشوند. از موارد استفاده این نوع از آسانسورها میتوان به بیمارستانها جهت حمل دارو ، اجناس استریل و … یا در رستورانها جهت حمل غذا اشاره کرد.

آسانسور خدماتی ما مطابق با آخرین سیستم های کنترل کامپیوتری صنعتی با ساختار و ترکیب جدید و پیشرفته می باشد. این آسانسورها از قابلیت اطمینان و امنیت بالا، حرکت روان و عملکرد اسان بهره برده است. درب اتاقک و کابین از جنس پالت استیل ضد زنگ می باشد. همچنین ظاهر آسانسورهای خدماتی ما بسیار زیبا و لوکس می باشد.

این آسانسورها در اماکنی نظیر هتل ها، رستوران ها، آپارتمان ها، بانک ها، ساختمان های اداری،بیمارستان ها، فروشگاه ها، کارخانه ها، کتابخانه ها، آزمایشگاه ها و اداره پست وغیره و برای جابه جایی کالاهایی همچون غذا، لوازم آشپزی، نیازمندی های روزانه، پرونده های مالی، دارو، بار، کتاب، نامه ها، و  ابزار آلات و غیره استفاده می شود.

آتی سازان نماینده رسمی محصولات KÖNIG آلمان در ایران می باشد. این شرکت سعی در ارائه بهترین محصول در بالاترین کیفیت را دارد و با توجه به کاربری محیط در مشاوره و طراحی آسانسور همراه شما خواهد بود.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.